12 грудня відбувся Пленум обласного комітету Профспілки

12.12.2019 10:32

Активно і творчо працювали протягом 2019 року профспілкові колективи, приймаючи участь у обласних конкурсах.12 грудня відбувся Пленум обласного комітету Профспілки, на якому нагороджено кращих із кращих, і ми, в тому числі. Сьогодні у нас перемога - друге місце в обласному огляді-конкурсі "На кращий відеоролик про профспілкову роботу" та грошова винагорода колективу Будинку творчості школярів Березанської селищної ради (голова  профкому Федчак Г.В.). Третємісце в обласному огляді-конкурсі "На кращу первинну профспілкову організацію" та грошова винагорода Калинівський закладу загальної середньої освіти (голова профкому Сеняк О.І.) та перемога в обласному конкурсі "Агентизмін" і грошова винагорода у Бабенко В.І., вчителя Березанського закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради. Бажаю всім натхнення та нових творчих ідей.