Відбулася звітно-виборна конференція Березанської районної організації Профспілки працівників освіти і науки

21.03.2019 09:30

21 березня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Березанської районної організації Профспілки працівників освіти і науки. В роботі конференції взяли участь голови первинних профспілкових організацій , запрошені керівники закладів освіти, заступник голови обласної організації Профспілки Горощенко В.Ф..

На конференції було підбито підсумки роботи за звітний період та визначено пріоритетні напрямки подальшої роботи профспілкової організації.

Активну участь в роботі конференції взяли та поділились успішним досвідом профспілкової роботи та соціальним партнерством у вирішенні освітянських питань голова первинної профорганізації  Коблівського дошкільного навчального закладу Вербик О.А, голова первинної профспілкової організації  Рибаківського закладу загальної середньої освіти Фокіна Н.В., голова первинної профспілкової організації Березанського дошкільного навчального закладу Тітова О.М.та інші.